אתר סחר – חנות מקוונת שתניב רווחים

לפני קצת יותר מעשור זה נראה דמיוני, היום זה חלק מחיינו. הקנייה המקוונת עברה מהפך במיוחד בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים רואים באתרי הסחר כחנות לכל דבר, בהם אפשר ממש "לחוש" במוצרים, להנות מחווית הקניה, ובלי חשש לשלוף מהארנק את כרטיס האשראי, לשלם ולחכות בשלווה שהמוצר יגיע לביתנו. בתחילת ימי האינטרנט המסחרי בישראל סבלה הקנייה הוירטואלית מדימוי בעייתי מצד הלקוח מכמה סיבות:
הרישום היה ארוך ומסובך
החיפוש והניווט לא היה ידידותיים ויעילים
תמונות המוצרים לא היו אמינות ועדכניות
הקניה לא הייתה מאובטחת דיה
דמי המשלוח היו גבוהים
מצד בעל העסק, הקמת חנות וירטואלית לוותה בחששות רבות. גם מבחינת הסיכון העסקי שהיא כרוך בכך, וגם מבחינת הקושי בתפעול ובתחזוק.

והיום – אין דבר טבעי יותר מאשר לקנות באתר סחר
אם בתחילה חבלי הלידה של הקניה הוירטואלית היו קשים, הרי שהיום, עם התפתחות האינטרנט, היא נראית טבעית ומובנת מאליה. בעלי עסקים הבינו שעל הגולש להרגיש כשהוא נכנס לאתר סחר, כאילו הוא נכנס לכלבו, או לקניון. הם הכירו גם באפשרות שלהם להשתמש בכלים האינטרנטיים על מנת העצים את חווית הקניה אף יותר. לא מדובר רק בשיפור הניווט בתוך החנות, אלא גם ברמת האמינות והאבטחה.
מעבר לזה, פותחו מערכות סחר מובנות (כמו זאוס) שלנו, המאפשרות לבעל האתר לנהל את החנות ללא הגבלה. הוא יכול להחליף מוצרים, לשנות מחירים, לנהל את רישום הלקוחות וכך לשמור עמם על קשר, לערוך את הטקסטים באתר, להעלות תמונות חדשות ולמחוק ישנות ועוד.
מצד הלקוח הוטמעה התחושה שהקניה באינטרנט היא בטוחה ואמינה יותר מתמיד, בלי קשר לכך שהיא הרבה יותר זולה מהאשר הקניה בחנות הפיזית.
ועכשיו, לאחר שפגו החששות אפשר לסכם את היתרונות שלכם בהקמת אתר סחר המפעיל חנות מקוונת:
1. מכירה ללא הגבלת זמן – החנות פתוחה 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.
2.
מכירה ללא הגבלת מקום – את מוצריכם תוכלו למכור לכל אזור בארץ וגם לחו"ל.
3.
הקלה בניהול החנות – כל מכירה מקוטלגת בעדכניות בתוך האתר וכך גם המלאי.
4.
חיסכון בעלויות – לא צריך לשלם על שכירות, קופאים, עזרי אבטחה וכו'.
5.
קשר מיידי ורציף עם קהל הלקוחות – דרך ניוזלטר, תגובות וכו'.

המסקנה: היום לא צריך להתלבט יותר מדי – אתר סחר עם חנות וירטואלית יהווה מנוף רווחי לעסק שלך.